top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraPetra Duf

Příběh mechové stěny

Je to taková pohádka z mechu a kapradí nejen pro děti. Žijeme v uspěchané době a čas od času se prostě potřebujeme zastavit, nadechnout a vypustit z hlavy všechny myšlenky, které se hromadí z práce a ze všech povinností, co děláme. Ne pokaždé však máme prostor vyrazit někam ven a užít si chvilku pro sebe. Proto by i naše domovy měly vypadat, jako taková malá oáza klidu, kam po celém dni jdeme za odpočinkem. My v Mechových stěnách víme, že právě mech navodí tu správnou atmosféru a vnese do prostoru pozitivní energii. Co se stane, když řeknete mechu svoje ANO?


1. Začátek je na vás

Nemusíte se ničeho obávat. Celá instalace mechové stěny je stejně jednoduchá (možná i jednodušší) jako když se rozhodnete například vyměnit závěsy. Myslíme to samozřejmě s nadsázkou, ale nic těžkého za tím hledat opravdu nemusíte. V první řadě jste na tahu vy. Nejdříve se musíte rozhodnout, jak velkou mechovou plochu ve svém bytě či domě chcete. Až budete vědět rozměry stačí si vybrat jaký druh mechu se vám nejvíce líbí nebo hodí k vašemu interiéru. Na výběr máme z několika druhů a každý z nich má své kouzlo. Druh mechu však není jediná věc pro kterou se musíte rozhodnout. Protože jsou mechy dobarvované můžete vybírat i z velké škály barev. Vše potřebné naleznete pod tímto odkazem: https://www.mechovesteny.eu/mechove-steny. Také si můžete vybrat, zda mechová stěna bude mít hrany opracované mechem či nikoliv.


2. Pak se pustíme do práce my

Jakmile se k nám dostane váš email, podíváme se, jestli máme veškeré informace a dáme vám obratem vědět. Poté, co se domluvíme na tvorbě stěny a začíná náš kus práce. Nejprve vytvoříme panely podle vámi zadaných parametrů, na které budeme mech nastřelovat. Pokud jste si doposud mysleli, že mech připevníme přímo na vaši stěnu, tak vás musíme vyvést z omylu. Díky panelům, které se připraví u nás v dílně, je pak samotný průběh instalace rychlejší a pohodlnější pro okolí. Jsou dva způsoby, jak mech na panely připevnit. Můžeme ho buďto nalepit a nebo nastřelit. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, že nalepený mech se může časem více uvolňovat a stěna si tak neudrží svoji kvalitu po několik let. Naopak nastřelený mech vydrží opravdu dlouho a nemusíme se jej bát použít ani na strop. Věděli jste, že na jednu desku padne přes 2500 sponek?


3. Naše malé foto story

Pak už je čas na samotnou instalaci. Domluvíme s vámi termín a společně s panely přijedeme. Čas instalace se samozřejmě odvíjí od plochy, kterou chcete mech pokrýt. Připravili jsme pro vás krátký foto příběh, na kterém uvidíte mechovou stěnu přímo v akci.4. Pár rad na závěr

Na závěr vám dáme pár pravidel, které zákazníci rádi porušují. Protože je mech speciálně upravený tak, aby si udržel svůj tvar i barvu po několik let, nemusíte jej zalévat a nepotřebuje ani slunce. To mnoho zákazníků rádo porušuje a tak mech kropí a zalévají a to mu neprospívá.


Rozhodli jste se, že chcete mechovou stěnu i u vás doma?

Stačí nám napsat a na všem se domluvíme. Mechu zdar!


87 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page